Karaoku

KARAOKU

Merhaba

Sana Karaoku’yu anlatmaya geldik

Karaoke kelimesini belki daha önce  duymuşsunuzdur, arkadaşlar bir araya gelir ve güzel şarkılara hep birlikte eşlik ederler  İşte Karaoku da bunun kitaplar için olan hali! Gerekli olan tek şey; kitaplar ve arkadaşlar Bir parkta bir araya geliyoruz ve sevdiğimiz bir hikayeden romandan (dilersen blog yazıları da okuyabilirsin) veya şiirden kısa metinler okuyoruz, bazen şarkılar söylüyoruz. Okuman da şart değil, dinlemeye de bekleriz.

Bu arada dilersen evinde, sınıfında, okulunda, ofisinde kısacası her yerde Karaoku yapabilirsin. Biz işi biraz büyüttük ve ayraçlar tasarladık fakat kağıt kalem de yeterince iş görüyor.

KaraokuAyraç

 

Mühim olan paylaşmak diyerek bolca sohbet ediyoruz  Biz farklı şehirlerde ekip olarak buluşuyoruz. Paylaşımlarımızı sosyal medyadan takip et, yakınlardaysan mutlaka gel. Hem tanışmış, kaynaşmış oluruz.

Ya da yaşadığın yerde arkadaşlarını topla ve kendi Karaoku’nu yarat! Çünkü yaşamak en çok paylaşınca güzel

Bizim çok sevdiğimiz bazı kurallarımız var. Her Karaoku bir Dilara yazısıyla başlar. Linki şurada görebilirsin; https://tahtajaluzi.wordpress.com/

Kapanışı ise şu yazı ile yapıyoruz; http://tragedya.tumblr.com/post/46416033007/bir-g%C3%BCn-insan-virg%C3%BCl%C3%BC-kaybetti-o-zaman-zor

Sonrası iyilik güzellik. Her zaman inandığımız gibi; Deli gibi sevmek ruhumuzda var!